Serwis i naprawa klimatyzacji

Dzięki nowoczesnym klimatyzatorom możemy we własnym mieszkaniu cieszyć się chłodnym lub ciepłym powietrzem w zależności od potrzeb domowników oraz aktualnej pory roku. Są to urządzenia wydajne, proste w obsłudze i bezpieczne w użytkowaniu. Dla optymalnej ich pracy niezbędne jest systematyczne serwisowanie klimatyzacji domowej, w tym czyszczenie oraz naprawa elementów niesprawnych lub uszkodzonych. Tylko tak możemy zapewnić wysokiej jakości warunki oraz powietrze wolne od mikroorganizmów chorobotwórczych.

Wykonujemy prace konserwacyjne instalacji domowych i biurowych. Działamy sprawnie oraz z zachowaniem wszelkich zasad technicznych oraz norm bezpieczeństwa. Służymy fachowym doradztwem i naszym wieloletnim doświadczeniem.

Co obejmuje profesjonalny serwis i naprawa klimatyzacji?

Zaleca się, aby kompleksowy serwis klimatyzacji przeprowadzać minimum dwa razy w roku – na przełomie marca i kwietnia oraz września i października. Usługa ta obejmuje:

  • sprawdzenie stanu sterowników, filtrów, parownika, przewodów i połączeń układów,
  • zbadanie szczelności układu chłodniczego (w razie konieczności - uzupełnienie czynnika) oraz układu odprowadzania skroplin,
  • przegląd elementów elektrycznych instalacji oraz obudów jednostki wewnętrznej i zewnętrznej,
  • czyszczenie skraplacza jednostki zewnętrznej oraz filtrów jednostki wewnętrznej.

Niezwykle ważnym etapem naprawy i serwisowania klimatyzacji jest jej dezynfekcja i odgrzybianie. Dzięki temu powietrze pozostanie świeże oraz wolne od kurzu i alergenów.

Dlaczego serwisowanie klimatyzacji jest tak ważne?

Wiemy, że sprawne i skuteczne działanie systemu klimatyzacyjnego w domu nie kończy się na montażu instalacji (choć to równie istotny aspekt). Aby urządzenie nienagannie spełniało swoje funkcje i pozostawiało powietrze w doskonałej czystości, należy poddawać je regularnym przeglądom oraz pracom serwisowym.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych preparatów i specjalistycznych narzędzi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci cieszyli się bezawaryjnością swojej domowej klimatyzacji przez długi czas.

TOP