O NAS

NASZA HISTORIA

O nas

Jesteśmy obecni na rynku systemów klimatyzacyjnych od ponad 15 lat. To w 2005 roku narodził się pomysł stworzenia firmy KlimaSystem jako odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów. Nasze działania skupiamy na terenie całej Małopolski. Szeroką ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie sprawną obsługę, doświadczonych fachowców oraz atrakcyjne ceny.

Co robimy

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz profesjonalnym montażu i serwisie urządzeń klimatyzujących, wentylacyjnych, a także rekuperacji. Nasze usługi realizujemy w gospodarstwach domowych, mieszkaniach oraz biurowcach. Odpowiadamy na postęp technologiczny, dostarczając nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Kompleksowa oferta – wykonamy dla Ciebie montaż, serwis oraz naprawę klimatyzacji, a także urządzeń wentylacyjnych i rekuperacji, czyli skutecznego i energooszczędnego odzyskiwania ciepła.
  • Elastyczność - dom wielorodzinny, mieszkanie w bloku, ogromny biurowiec - byliśmy już wszędzie.
  • Doświadczenie - oferujemy Ci fachową wiedzę oraz doskonałe umiejętności, które zdobywamy już od ponad 15 lat.
  • Terminowość i sprawna obsługa - szanujemy Twój cenny czas, możesz liczyć na wysoką jakość wykonywanych przez nasz zespół prac montażowych i serwisowych.
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy - doradzamy, weryfikujemy, wyjaśniamy.

Stawiamy na ciągły rozwój

Podnoszenie kwalifikacji, korzystanie z zaawansowanych technologicznie instalacji i urządzeń, optymalizacja czasu montażu i serwisu - to wizja, jaka rozpościera się przed KlimaSystem. Chcemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie dzięki naszym usługom poprawimy komfort pracy i codziennego funkcjonowania.

Wiemy, że systemy klimatyzacji i wentylacji stanowią obecnie nieodłączne wyposażenie domów, mieszkań i biur. Dzięki odpowiednio zamontowanej instalacji użytkownicy mogą cieszyć się świeżym, czystym powietrzem – wolnym od mikroorganizmów chorobotwórczych, kurzu, roztoczy i innych alergenów. Zadbamy o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Prowadzimy także sprzedaż specjalistycznych urządzeń.

Już dziś dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.

TOP