Klimatyzacja do biura

Wydajność pracowników, ale również ich zdrowie i samopoczucie w dużej mierze zależy od mikroklimatu, jaki panuje w biurze. Dla zachowania czystego i świeżego powietrza o optymalnej temperaturze polecamy naszym klientom klimatyzację. To już niemal standard w każdym miejscu pracy, które posiada dostęp do nowoczesnej, zaawansowanej technologii. Zapewnimy doskonałe warunki pracownikom nawet podczas najbardziej upalnych dni.

Oferujemy kompleksowy montaż oraz regularny serwis instalacji. Działamy zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa oraz spełniamy przepisy BHP. Dostosowujemy urządzenie do warunków technicznych panujących w biurze oraz wielkości poszczególnych pomieszczeń.

Klimatyzacja w biurze a komfort pracowników

Klimatyzacja w biurze spełnia wiele praktycznych i korzystnych funkcji. Przede wszystkim schładza powietrze w gorące, letnie dni oraz dogrzewa pomieszczenia w chłodniejszej porze roku. Ponadto chroni przed nadmiernym przesuszeniem, zapewniając optymalny poziom nawilżenia powietrza oraz oczyszczając je z mikroorganizmów chorobotwórczych, kurzu, roztoczy i innych alergenów. Pracownicy mają pewność, że wykonują swoje obowiązki w zdrowym, przyjaznym środowisku.

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie rodzaju klimatyzatora do wymogów biura. Zapewniamy naszym klientom fachowe wparcie i doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy. Montaż instalacji odbywa się wewnątrz budynku lub na zewnątrz.

Montaż i serwis klimatyzacji biurowej

Wybierając klimatyzator do biura, należy wciąć pod uwagę:

  • liczbę pracowników przebywających w pokojach,
  • liczbę klimatyzowanych pomieszczeń i ich metraż,
  • lokalizację systemu klimatyzacyjnego,
  • wielkość przeszklonych powierzchni,
  • ilość urządzeń, które wytwarzają ciepło oraz stopień nasłonecznienia wnętrza.

Bazując na tej wiedzy, dobieramy właściwy model klimatyzatora oraz jego moc. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem, serwisem i naprawą urządzeń. Spełniamy wszelkie normy techniczne oraz BHP. Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

TOP