Montaż klimatyzacji

Pomożemy Ci zapewnić optymalne warunki temperaturowo-wilgotnościowe w Twoim domu. Klimatyzator stał się jednym z najprostszych oraz najbardziej powszechnych i ekonomicznie opłacalnych sposobów na zachowanie właściwego mikroklimatu w pomieszczeniach. Stanowi praktyczne rozwiązanie nie tylko latem – podczas intensywnej fali upałów, ale coraz częściej wykorzystywany jest jako urządzenie grzewcze. Prawidłowo zamontowana klimatyzacja pozytywnie wpływa na zdrowie jej użytkowników i nie powoduje żadnych przykrych konsekwencji.

Specjalizujemy się w nowoczesnych, sprawdzonych instalacjach. Dysponujemy stosownymi atestami i certyfikatami. Zespół naszych doświadczonych fachowców posiada wszelkie wymagane uprawnienia. Spełniamy zarówno restrykcyjne normy bezpieczeństwa, jak i obowiązujące standardy techniczne.

Montaż klimatyzacji w Twoim domu i biurze

Oferujemy kompleksowy montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, biurze, a nawet na zewnątrz budynku, np. na elewacji. Działamy w sposób zaplanowany i rzetelny. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o najmniejszy detal, starając się trafić w gust naszych najbardziej wymagających klientów.

Wiemy, że montaż klimatyzacji wymaga użycia najlepszego sprzętu renomowanych producentów, udzielenia pełnej gwarancji na urządzenie oraz wykonania szerokiego zakresu dodatkowych usług. Obejmują one prace serwisowe i naprawcze, próby szczelności, uruchomienie, testy działania oraz instruktaż. Łączymy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny.

Montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej

Nasi klienci mogą skorzystać z montażu klimatyzacji wewnątrz budynku oraz na zewnątrz. W najbardziej dogodnym miejscu wykonujemy otwór na niezbędne przewody elektryczne i freonowe, rury łączące oraz instalację odprowadzania skroplin. Dbamy także o wygląd całego systemu, pozostawiając miejsce naszej pracy w nienagannej czystości i schludności. To wszystko sprawia, że zaufało nam już szerokie grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

TOP